#38 | Zilveren vorkjes met agaten heft (2x)

Kavel verkocht
Puntgaaf setje van 2 vorken met agaten heft. Beide Nederlands gekeurd met lopende leeuw, jaarletter x 1882 en mt. 5JL van J. Limburg te Amsterdam 1874-1900 lengte 19,5 centimeter
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt