#46 | Zilveren Vismesjes

Kavel onverkocht
Voorzien van bloemmotieven en getorste steel. Mes1: Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, lengte 16 cm, breedte 3 cm, 27 gram. Mes2: Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, lengte 18 cm, breedte 3 cm, 25 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoortekens M (Schoonhoven) en c (s'-Gravenhage). Jaarletters: D en E.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt