#65 | Zilveren Aspergetang

Kavel onverkocht
(Deel doormidden gebroken). Nederland (Amsterdam), Firma A. Bonebakker & Zoon, 1916, eerste gehalte zilver (925), lengte 23 cm, breedte 3 cm, 201 gram. Zilverkeuren: AB&Z, leeuw 1 (925), jaarletter G.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt