#107 | Zilveren Slabestek David Anderson, Oslo

Kavel verkocht
Deens design 20e eeuw. Met reliëf van vogels en bloemen. Gekeurd met weegschaal, D-A (=David Anderson), 830S en ZII. Gewicht 200,5 gram. Lengte beide 23 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt