#112 | Zilveren Strooilepel

Kavel verkocht
Antiek uitgezaagde strooilepel met op de handvat een kip. Gekeurd met Nederlands lopende leeuw, minervakopje en 3 onbekende keuren. Ca. 13 cm lang
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt