#126 | Zilveren Visschep

Kavel verkocht
Ajour gezaagde bak en een gegraveerde voorstelling van een vis. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1909, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm, breedte 8 cm, 147 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter Z.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt