#162 | Zilveren Blaadje

Kavel onverkocht
Voor een roomkan en suikerpot ontworpen door Juvento Lopez Reyes, Mexico. Gekeurd met made in Mexico, sterling 0,925 en meesterteken RJ. Afmeting 25x15 cm gewicht 300 gram

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt