#184 | Zilveren Schaal

Kavel onverkocht
Opengewerkt, floraal decor. Nederland, 1955, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm, breedte 17 cm, hoogte 3 cm, 205 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter U.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt