#198 | Ovaal zilveren schaaltje Duitsland

Kavel verkocht
Geklopt zilver Art deco gekeurd met nederlands belastingkeur, ZII, en meesterteken TM = Adolf Mogler 1920-1930. Afmeting 6x17,5x13 cm. Gewicht 147,2 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt