#231 | Russisch zilveren Beker

Kavel verkocht
Voorzien van oor. Gevlochten motief. Hoogte 8 cm, breedte 10 cm, 112 gram. Russisch gekeurd met 875 (84 Zolotniks), meesterteken LED (in het cyrillisch), stadskeur en een Kokoshnik 84 van St. Petersburg met Alfa teken
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt