#248 | Peper- en Zoutstel

Kavel verkocht
Antiek kristallen peper- en zoutstel met orgineel zilveren doppen en russisch slijpsel in de voeten. 1 orgineel strooidopje. 1 kristallen flacon is zeer beschadigd aan de hoeken. In zilveren basement met groene velours. Dopjes gekeurd met zwaardje. Basement gekeurd met minerva hoofdje, lopende leeuw en jaarletter I = 1843 en meesterteken. afmetingen ca. 17 x 16 x 7 cm. bruto gewicht van 265,5 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt