#646 | Duits cylindergang zakhorloge (zilver)

Kavel verkocht
Dit snek spillegang zakhorloge is gemaakt door Johan Spitznagel in Neustadt (Duitsland). Het horloge is waarschijnlijk gemaakt omstreeks 1800. Het uurwerk en de horlogekast zijn uitzonderlijk dun gebouwd. Het betreft een zeer vroeg cylindergang uurwerk geen gaande veerton in plaats van een snek aandrijving. De horlogekast is in zeer goede staat en het glas is hoogstwaarschijnlijk authentiek. De kast is gemaakt van zilver, met enkele restanten van de oorspronkelijke vergulding. De wijzerplaat heeft een beschadiging tussen 5 en 6 uur, en het horloge heeft de originele wijzers. afm: ca. 8 x 6 x 1 cm
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt