#1353 | Lot 12x ½ gulden.

Kavel onverkocht
1907, 1908, 1910, 1912, 1913, 1919, 1921, 1922, 1928, 1929, 1930 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt