#1360 | Lot 10x 2½ gulden.

Kavel verkocht
1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1937, 1938, 1939, 1940, 1943 D variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai / Prachtig.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt