#587 | 22 karaats gouden snek spillegang zakhorloge in dubbele gedreven kast.

Kavel onverkocht
<p>Dit bijzondere zakhorloge is in de eerste helft van de 18<sup>e</sup> eeuw vervaardigd door Joseph Miller in London. Het horloge is voorzien van een dubbele kast, en beide kasten zijn gemaakt van 22 karaats goud. De buitenste kast is gedreven en heeft een voorstelling met diverse personen op de achterzijde. Deze voorstelling heeft zeer weinig gebruikssporen, alleen de kleinste details zijn vervaagd. De binnenste kast is in zeer goede staat en is geheel vrij van deukjes. De wijzers zijn correct en vermoedelijk origineel bij het horloge, en de wijzerplaat heeft geen beschadigingen. Het uurwerk verkeert in goede staat en loopt na het opwinden. Het horloge loopt de ketting geheel af. Het horloge loopt niet geheel op tijd, maar horloges uit deze periode zijn vaak vrij onnauwkeurig. &nbsp;<br /><br />Materiaal kast: geelgoud - Gehalte: 916/1000 - Diameter: 41 mm - 87,4 gram - 1 Sleutel.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt