#840 | Perzische schotel.

Kavel verkocht
Messing schotel ingelegd met koper en zilver, 19e eeuw. Enkele beschadigingen aan het zilver en koper. Diameter 57 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt