#1237 | Indonesisch schilderij "poppen en vrouwen, Bali".

Kavel verkocht
Olieverf op doek. Getiteld 'Popeno Dan Wanita Bali' = Poppen en vrouwen Bali. Gesigneerd met F. Rachman en gedateerd 1965. Enkele beschadigingen in de verf. Afmetingen doek 100 x 67 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt