#10730 | 1825. Nederland. 50-jarig huwelijk W. Willink en H. Bierens.

Kavel verkocht
Samengestelde portretten naar links. Kz. 9-regelige tekst. Door Braemt. AE verguld 41 mm. Zeer Fraai +.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt