#75 | Mosterdpot zilver.

Kavel onverkocht
Rond afgewerkt glooiend model. Engeland, Londen, Goldsmiths & Silversmiths Co. Ltd., 1910, keurtekens: luipaard, leeuw, P, meesterteken - deukje, deksel sluit niet goed. 7,5 x 6,5 x 4,8 cm. Totaalgewicht 79 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt