Ruim 40 jaar ervaring
Ruim 140 locaties
Gratis taxatie
Contact
Vertalen
Zoek in
Inhoud
Kavelnummer
Veilingen
Actief
Alle
Login
Mijn account
Menu
Veilingen
Lopende veilingen
Veilingkalender
Resultaten
Registreren
Kopen
Kopen op de veiling
Prebid
Live veiling
Catalogus bekijken
Hoe werkt de veiling?
Veilingagenda
Afhalen en verzenden
Taxeren
Iets laten taxeren
Taxatiedagen
Taxatie op afstand
Verkopen
Verkopen via veiling
Hoe werkt veilen?
Veilingresultaten
Over ons
Over het Veilinghuis
Team
Vacatures
Nieuws
Contact
Kaveloverzicht
Live veiling
Navigatie
Home
Veilingen
Overzicht
Agenda
Resultaten
Registreren
Kopen
Kopen op de veiling
Active prebid
Live auction
Catalogus bekijken
Hoe werkt de veiling?
Veilingagenda
Afhalen en verzenden
Taxeren
Iets laten taxeren
Taxatiedagen
Taxatie op afstand
Verkopen
Verkopen via veiling
Hoe werkt veilen?
Veilingresultaten
Over ons
Over Goudwisselkantoor
Team
Vacatures
Nieuws
Contact
Inloggen
Mijn account
Kaveloverzicht
Live veiling
Veilinginformatie Oktober 2019
Veilingen
Oktober 2019
11 OKTOBER 2019
1183 kavels
Bieden vanaf: 27 aug 2019
Alle veilinginformatie
Filter kavels
Status
Beschikbaar
(0)
Kavel verkocht
(27)
Kavel onverkocht
(4)
Reset filters
Categorieën
Kunst en antiek (227)
Aziatica
(98)
Porselein en aardewerk
(43)
Glas en kristal
(15)
Apparatuur en Instrumenten
(13)
Diversen
(10)
Klokken en barometers
(9)
Meubelen
(9)
PLUS-nummers
(9)
Lots
(8)
Speelgoed en Treinen
(5)
Lampen en kandelaars
(4)
Beelden en Sculpturen
(4)
Toon minder
Toon meer
Specificaties (0)
Filter kavels
4 kavels
20 Per pagina
10
20
50
100
sorteer op
Kavelnummer oplopend
Kavelnummer aflopend
Start bod oplopend
Start bod aflopend
Aantal biedingen oplopend
Aantal biedingen aflopend
Huidig bod oplopend
Huidig bod aflopend
#5144 |
Een bronzen sculptuur in de vorm van een renpaard met ruiter. Eerste helft 20e eeuw.
Kavel onverkocht
LIVE
Start bod
€ 300
Biedingen
0
#5155 |
Spaanse school, 18e/19e eeuw.
Kavel onverkocht
LIVE
Start bod
€ 140
Biedingen
0
#5169 |
Italiaanse School, 20e eeuw. Een Marmeren buste van Julius Ceasar in onder andere Carrara wit en Alicante rood marmer.
Kavel onverkocht
LIVE
Start bod
€ 3.000
Biedingen
0
#5174 |
Een maskerprotret van een man. Geel gepatineerd brons. Gesigneerd Cohr. Hollands 20e eeuw.
Kavel onverkocht
LIVE
Start bod
€ 1.200
Biedingen
0
Vertalen met Google Translate
Kies uw taal
Welkom terug!
Maak een nieuw account
E-mail
Wachtwoord
Ingelogd blijven
Wachtwoord vergeten?
Login