#4715 | Hollandse School, 18e eeuw.

Kavel onverkocht
Een herbergscène met rokend gezelschap. Olieverf op doek. Draagt plaatje "J. van Kessel". Afm. 27 x 33 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt