#4717 | Anton Pieck (Den Helder 1895 - 1989 Overveen).

Kavel verkocht
De Bank van Lening, Amsterdam. Ets. Gesigneerd in potlood rechtsonder en geannoteerd "eigen druk voor Betty" linksonder. En gesigneerd en geannoteerd "Bank van Lening Amsterdam 1916 AF Pieck" in de plaat. Afm. 14 x 9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt