#4722 | Jacob Maris (Den Haag 1837 - 1899 Karlsbad, Tsch).

Kavel onverkocht
"The Drawbridge and Windmills". Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder en geannoteerd met titel op een label verso. Afgebeeld in: "The Studio of Maris, 1899". Afm. 14 x 18 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt