#4420 | Zakhorloge snek spillegang "Mich. Rutherford, Hawick" - Herenzakhorloge - Handopwindbaar - 1808.

Kavel onverkocht
Staat: Goed - Materiaal kast: zilver - Diameter: 55 mm - Mineraalglas - Gewicht: 148 gram - Geen sleuteltje aanwezig. Enkele barsten in wijzerplaat.<br /><br /> <p><strong><em><u>Zilveren zakhorloge Snek Spillegang, &lsquo;Mich. Rutherford&rsquo;, +/- 1808&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; </u></em></strong></p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Omschrijving:</strong> Zilveren zakhorloge, diameter: 55,8 mm, dikte: 23,6 mm, gewicht: 148,8&nbsp; gram. Het horloge is gemaakt in Hawick, Schotland, omstreeks 1808. Het uurwerk is een snek spillegang uurwerk, gesigneerd met &lsquo;Mich. Rutherford, Hawick, No 1019&rdquo;. Het horloge is voorzien van twee kasten, beide gemaakt van zilver, beide voorzien van zilverkeurmerken (sterling, Birmingham &amp; jaarletter &lsquo;k&rsquo;). De kast is van het type &lsquo;demi hunter&rsquo; met een klein glaasje waardoor de tijd gezien kan worden. &nbsp;De wijzerplaat is voorzien van een grote en kleine cijferring met Arabische cijfers. Er is geen sleuteltje aanwezig om het horloge op te winden. &nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Staat:</strong> Het horloge is in goede staat. De kasten hebben een aantal zeer kleine deukjes en krasjes. Alle kasten sluiten goed. Het uurwerk loopt na opwinden en loopt de snek-ketting geheel af. Vanwege de ouderdom kan de nauwkeurigheid niet gegarandeerd worden. De wijzerplaat is in redelijke staat, met een aantal grote barsten. De wijzers zijn origineel en in goede staat. Het glas is origineel en in goede staat, zonder krasjes.</p>

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt