#3307 | Inktstel zilver.

Kavel verkocht
Vlak bureau model voorzien van ajour opengewerkte kanten gedecoreerd met florale versieringen en volledig voorzien van opgesoldeerde contourrand. Kristallen vierkante inktpotjes aan onderzijde met slijpwerk en zilveren afdekdopjes. Engeland, Birmingham, Munsey & Co, 1906, Keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, g. 27 x 16 x 5, 5cm, 422 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt