#2496 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met opengewerkte zijrand en opstaande rand. 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, ZII 835. Ø12cm H4cm, 64 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt