#2505 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met ajour opengewerkte zijkanten en gegraveerde rocaille en bloemversieringen. Nederland, Zutphen, BW van Eldik en zonen, 1932, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X. Ø 15,5cm, 178 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt