#2524 | (2) Muntschaaltjes zilver.

Kavel onverkocht
Diverse maten beiden met gegraveerde Oosterse patronen aan de buitenzijde. Iran, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken en Iraans keur voor 840 zilver. Ø 7cm + Ø 8,5cm, 118 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt