#2540 | Tazza zilver.

Kavel verkocht
Geschulpt model op voet voorzien van fraai opgesoldeerd bloemstuk. Canada ?, D-S, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, staande leeuw, kasteel, 925, r. Ø 18,5cm H 8cm, 167 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt