#2877 | (3) delig lot zoutbakjes zilver.

Kavel verkocht
Met gegoten opgesoldeerde draken waarvan 1 met strooideksel. China, 20e eeuw, Keurtekens: diverse Chinese keuren. 91 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt