#2879 | (2) flessenbakken zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewekte zijranden en houten bodem. Engeland, Londen, D. R. M., 1990/1991, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, R/Q, ZI. Ø 12cm, 120 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt