#2882 | (2) Flessenbakken zilver.

Kavel verkocht
Met bolle gesloten zijranden voorzien van houten bodem. Engeland, Londen, D. R & S, 1997, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, X - gebruikssporen, deukje. Ø 9,5cm, 95 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt