#2915 | Servetring zilver.

Kavel verkocht
Geribde uitvoering afgewerkt met parelranden. Nederland, Voorschoten, van Kempen, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, meesterteken. 50 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt