#2932 | (2) delig lot Beursje en beugeltasje zilver.

Kavel verkocht
Malienkolder waarvan tasje met zilverparels versierd. Beide met gegoten decoraties over de beugel. Frankrijk, 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren w.o. zwijnenkopje. 161 gram, 0/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt