#2934 | Beursje zilver.

Kavel verkocht
Harde schelp model met satijnen voering en gegraveerde Biedermeier versieringen. Engeland, Birmingham, D. M & Co, 1913, Keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, O - gebruikssporen en deukjes binnenwerk beschadigd. 90 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt