#2951 | Beugeltas zilver.

Kavel verkocht
Malienkolder uitgevoerd met gegoten vlechtwerk en afgewerkt met franje. 20e eeuw, Keurtekens: 800, import belasting keuren. 220 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt