#2994 | (3) delig theeservies zilver.

Kavel onverkocht
Laag vierkant gemodelleerd model met afgeronde hoeken en voorzien van verticaal gestreepte opliggende rand. De deksel op de theepot en de suikerpot zijn versierd met ebbenhout en voorzien van Mythisch zeewezen als deksel versiering. 1949/1950, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O/P - suikerpot mist ebbbenhouten tussenplaat. 1205 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt