#2996 | (3) delig theeservies zilver.

Kavel verkocht
Met fraaie gegoten rocaille decoraties evenals Hollandse taferelen. Nederland, 1941, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, G - gebruikssporen, deukje. 825 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt