#3063 | Roomstel zilver.

Kavel verkocht
Empire stijl op voet uitgevoerd met gezwart houten handvatten. Nederland, 's-Gravenhage, D. J. Aubert & Zoon, 20e eeuw, Keurtekens: 835, meesterteken, ZII - gebruikssporen. 375 gram, 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt