#3083 | Vaasje op voet zilver.

Kavel verkocht
Gehamerd model in gelobde vorm met palmblad versieringen. Italië, 20e eeuw, Keurtekens: meesterteken, 800 - gebruikssporen. H 13,5cm, 151 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt