#3101 | (2) Bloemvaasjes verzilverd.

Kavel onverkocht
Strak uitgevoerd op voet. 20e eeuw, gebruikssporen. H 11, 7/ H 12, 7cm, gram, 0/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt