#3128 | Lippenstift koker zilver.

Kavel verkocht
Gedecoreerd met gegoten en deels gegraveerde florale decoraties met ingezette ovale bloedkoraal. Duitsland, 20e eeuw, Keurtekens: 800, belasting keur - gebruikssporen en spiegeltje gebroken. 30 gram, 800/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt