#3131 | Schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Jugendstil gevormd bakje met beeltenis van zwemmende nimf. Rusland, 20e eeuw, Keurtekens: onbekend meesterteken, 84 zolotniks teken. B 8,5 x H 3,5cm, 130 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt