#3133 | Vanity case in reiskoffer zilver.

Kavel verkocht
17 delige set w.o. diverse flacons waarvan 3 stuks met verzilverde deksel en overige zilver. Engeland, Londen, Dimier Brothers & Co ( Charles Dimier), 1904, Keurtekens: Leeuw, panterkop, jaarletter, meesterteken, import belastingkeur - lichte gebruikssporen. 145 gram, 925/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt