#3136 | Wandelstok zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met oosters gevormde dierfiguren. 20e eeuw, Keurtekens: - gebruikssporen. L 90cm, 20 gram, 0/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt