#3443 | Ad Kikkert (Rotterdam 1914 - 1995 Brouwershaven, Schouwen-Duivenland), Korenschoven in een landschap.

Kavel onverkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Afm. 60 x 70 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt