#3476 | Wim Bettenhausen, (geb. Den Haag 1942), Lange Voorhout, gezien vanaf het Paleis Lange Voorhout (tegenwoordig Het Escher Museum).

Kavel verkocht
Gesigneerd, geannoteerd met titel, en genummerd '13/43' (in potlood). Ets en aquatint. Afm. 26,2 x 55,4 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt