#3504 | Eugène van Rensburg (Den Haag 1872 - 1956), Koetsjes op de Coolsingel voor Café Caland, Rotterdam. gesigneerd in potlood (rechtsonder), ets. Daarbij: een ets van Nicolaas van der Waay, De tekenklas.

Kavel verkocht
Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt