#3529 | Naar Rembrandt Harmesz. Van Rijn (Leiden 1606 - 1669 Amsterdam), De omval, 1645, resp. Boerderijen aan een vaart: een gezicht op Ouderkerk aan de Amstel, ca 1641 (2x) .

Kavel verkocht
De eerste gesigneerd en gedateerd in de plaat, ets en droge naald met lichte plaattoon, Bartsch 209. De tweede ets, gedrukt met heel lichte plaattoon, geannoteerd B. 228 = Bartsch 228 (in potlood). Afm. resp. 18,6 x 22,6 cm. en 14 x 20,7 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt