#3615 | Een George III document en zegel, gedateerd 4 juni 1764, Engeland.

Kavel verkocht
Een handgeschreven document met groot zegel George III. Gedoubleerd op rijstpapier. Gebruikssporen. Afm. 78 x 81 incl. zegel. Geschatte opbrengst: € 900 - € 1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt